Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strahov

8. září bylo opravdu hrozné počasí. Zima, déšť, vítr, snad jen blesky chyběly. A my se sešly na Strahově na charitativním fotbalovém turnaji Sue Ryder. Když píšu MY, tak tentokrát nemyslím jen skupinu Dandelions, ale myslím všechny mažoretky Pěvy Vosátkové. Prostě přišel, kdo mohl - konečné číslo bylo 22 mažoretek. Vystoupení bylo opravdu barevné, jako přehlídka kostýmů, ale nevypadalo to vůbec špatně. A hned druhý den dostala Pěva e-mail a požádala mě, abych ho sem dala. Takže: tady je.

  

Dobrý den, paní Vosátková,

ještě jednou bych Vám a všem Vašim mažoretkám chtěla poděkovat, že jste včera i za velmi nevlídného počasí vážili cestu, energii a čas a podpořili jste dobrou věc účastí na Sue Ryder Charity Cupu 2011.

Včerejší turnaj přinesl Domovu Sue Ryder celkem 862 563 Kč - což je částka, díky které můžeme pokrýt měsíční mzdové náklady zhruba pro 35 pečovatelů domova pro seniory.

Na tomto úspěchu máte svůj podíl i Vy - díky dobré atmosféře a zpestření turnaje doufáme, že se nám týmy přihlásí i v příštím roce.

Z turnaje a Domova Sue Ryder proběhne také reportáž na ČT 4 v úterý 13. září v 15:45, záznam najdete poté na stránkách České televize.

Přeju Vám krásný víkend a díky moc!

Šárka Augustinová

 

Fotografie