Jdi na obsah Jdi na menu
 


Student Agency

Slavnostní uvedení žlutých vlaků Regio Jet společnosti Student Agency do provozu .

22.9. v 8,15 jsme se sešly na pražském Smíchovském nádraží a vydaly se na propagační cestu novým "žlutým vlakem". První zastávka byla na Hlavním nádraží v Praze a pak jsme pokračovaly po trase Pardubice - Olomouc - Ostrava. Na každém nádraží jsme vystupovaly za doprovodu orchestru Jitřenka a neuvěřitelně pohodoví stevardi a stevardky z vlaku nás doprovázeli s transparenty a nafukovacími balónky. V Ostravě jsme procházeli městem a celý náš průvod opravdu budil velikou pozornost. Jen si to představte, že jdete z práce a najednou proti vám vyjde skupina mažoretek v růžovém, za ní orchestr a všude kolem slečny a mladí muži v růžových košilích se stovkami růžových a žlutých balónků, kteří ke všemu tomu skandují" "Máme žluté vlaky...Máme žluté vlaky..."

Mezi jednotlivými stanicemi jsme měly maximální servis. Personál vlaku se o nás vzorně staral a my si mohly zadarmo objednat cokoli z jídelního lístku. Ochutnaly jsme snad všechno!

Do Prahy jsme se vrátily až těsně po půl jedenácté v noci. Byly jsme opravdu unavené, ale lepší vystoupení jsme asi nezažily. Bylo to prostě super a kdykoli bychom si to zopakovaly.

 

 

 

Fotografie