Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ronov nad Doubravou 2010

Mistrovství České Republiky

Ronovská soutěž dopadla naprosto jinak, než soutěž klatovská. Byla zde i úplně jiná porota a možná i proto se některé výsledky tolik lišily. Livinka s klasikou (v Klatovech 1.) skončila na 8. místě a Anitka s rekvizitou (v Klatovech 3.) obsadila 9. místo.

 

Anita Vajsejtlová a Michaela Vajsejtlová – II.Vicemistři ČR – duo klasika JM

V prvním kole každé upadla jedna hůlka, ale jinak se vše povedlo. Druhé kolo bylo naprosto bezchybné a holky si bronz rozhodně zasloužily. Co se týká synchronizace, myslím, že by strčily do kapsy kdejaké seniorky. Rozesmála nás jedna z porotkyň, která do hodnotícího listu napsala: „Míša si šlape přes špičky, ale krásně se na nás dívá.“

No, když je někomu osm, tak si ještě trochu přes špičky šlapat může.

Aneta Tarabíková – 4. místo – sólo s rekvizitou – děti

Nebojte, nespletla jsem se. Vím, že Anetka je členkou skupiny Maxinky, ale jelikož nám letos dělá náhradnici, je vlastně trochu i naše. Ale hlavně, pro většinu z nás, byla největším překvapením soutěže. Zatímco v Klatovech se Anetka umístila na samém konci startovního pole. V Ronově ze sebe vydolovala něco, co možná ani sama nevěděla, že v sobě má. Nádherné!

Livie Francová a Anita Vajsejtlová – 4.místo – duo s rekvizitou JM

Bronzová příčka holkám utekla o jeden jediný bodík. V této kategorii byla asi největší konkurence ze všech soutěží, takže i 4. místo je fantastický úspěch.

           

Adéla Tarabíková - 5.místo - sólo s rekvizitou JS

Další, které se v Ronově dařilo mnohem lépe než v Klatovech. Adélka má neuvěřitelné rozpětí pohybu a umí toho náležitě využít.

                  

Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová – 6. místo – taneční rytmické duo JS

Alias duo Puntík. Holky spolu vypadají krásně, jenže někdy to holt popadá. Nebýt toho, možná by holky dosáhly na medaile, protože synchrony mají jedinečné.

Livie Francová – 7. místo – sólo s rekvizitou JM

První kolo se povedlo. Lilly prostě rekvizitu umí. Druhé kolo bylo ještě o chlup lepší, takže spokojenost s umístěním je určitě na místě. A komu se 7. místo nezdá, tak ať si přečte jména soupeřek.

 

 

Fotografie